Kontakt

tel. 77 54 66 644
info@shop.signalsolutions.plNetto: 520,00 zł 349,00 zł
Brutto:639,60 zł 429,27 zł
Brutto:
Netto: 790,00 zł 649,00 zł
Brutto:971,70 zł 798,27 zł
Brutto:
Netto: 270,00 zł 189,00 zł
Brutto:332,10 zł 232,47 zł
Brutto:
Netto: 899,00 zł 799,00 zł
Brutto:1 105,77 zł 982,77 zł
Brutto:
Netto: 375,00 zł 239,00 zł
Brutto:461,25 zł 293,97 zł
Brutto:
Netto: 860,00 zł 599,00 zł
Brutto:1 057,80 zł 736,77 zł
Brutto:
Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
Brutto:2 017,20 zł 1 217,70 zł
Brutto:
Netto: 124,00 zł 89,00 zł
Brutto:152,52 zł 109,47 zł
Brutto:
Wszystkie anteny RFSpin wykonane są z aluminium i poddane procesowi pasywacji co zapewnia wysoką odporność na czynnik zewnętrzne oraz korozję. Urządzenie dostarczane w dedykowanej obudowie, wraz z indywidualną kalibracją i standardowym uchwytem montażowym.
Antena DRH50 łączy w sobie niewielkie wymiary z dużą dokładnością i doskonałymi parametrami elektrycznymi.
| Zakres częstotliwości | 14-110GHz |
| VSWR maxymalny | 2.1 |
| VSWR średni | 1.4 |
| Impedancja | 50Ohm |
| Złącze | 1.00mm (żeńskie) |
| Moc (praca ciągła/szczytowa) | 4W/8W |
| Współczynnik antenowy | 44,3-53,7dB/m |
| Polaryzacja | Liniowa |
| Długość | 18,6mm |
| Szerokość | 31,9mm |
| Głębokość | 15,7mm |
| Masa | 0,022kg |
| Temperatura pracy | 0°C - +50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C - +70°C |
| Flansza montażowa | Adapter z gwintem wewnętrznym ¼ cala, dostarczany z anteną |
Karta katalogowa
Dane kontaktowe producenta
RFSPIN
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU













