Kontakt

tel. 77 54 66 644
info@shop.signalsolutions.plNetto: 119,00 zł 89,00 zł
Brutto:146,37 zł 109,47 zł
Brutto:
Netto: 5 990,00 zł 4 990,00 zł
Brutto:7 367,70 zł 6 137,70 zł
Brutto:
Netto: 790,00 zł 649,00 zł
Brutto:971,70 zł 798,27 zł
Brutto:
Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
Brutto:1 599,00 zł 1 217,70 zł
Brutto:
Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
Brutto:2 017,20 zł 1 217,70 zł
Brutto:
Netto: 270,00 zł 189,00 zł
Brutto:332,10 zł 232,47 zł
Brutto:
Wszystkie anteny RFSpin wykonane są z aluminium i poddane procesowi pasywacji co zapewnia wysoką odporność na czynnik zewnętrzne oraz korozję. Urządzenie dostarczane w dedykowanej obudowie, wraz z indywidualną kalibracją i standardowym uchwytem montażowym.
Antena DRH50 łączy w sobie niewielkie wymiary z dużą dokładnością i doskonałymi parametrami elektrycznymi.
| Zakres częstotliwości | 4-40GHz |
| VSWR maxymalny | 1.6 |
| VSWR średni | 1.25 |
| Impedancja | 50Ohm |
| Złącze | 2.40mm (żeńskie) |
| Moc (praca ciągła/szczytowa) | 15W/30W |
| Współczynnik antenowy | 35-47dB/m |
| Polaryzacja | Liniowa |
| Długość | 52mm |
| Szerokość | 62,3mm |
| Głębokość | 44mm |
| Masa | 0,075kg |
| Temperatura pracy | 0°C - +50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C - +70°C |
| Flansza montażowa | Adapter z gwintem wewnętrznym ¼ cala, dostarczany z anteną |
Karta katalogowa
Dane kontaktowe producenta
RFSPIN
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU











