Kontakt

tel. 77 54 66 644
info@shop.signalsolutions.plNetto: 1 640,00 zł 890,00 zł
Brutto:2 017,20 zł 1 094,70 zł
Brutto:
Netto: 649,00 zł 519,00 zł
Brutto:798,27 zł 638,37 zł
Brutto:
Netto: 119,00 zł 89,00 zł
Brutto:146,37 zł 109,47 zł
Brutto:
Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
Brutto:1 758,90 zł 1 217,70 zł
Brutto:
Netto: 899,00 zł 799,00 zł
Brutto:1 105,77 zł 982,77 zł
Brutto:
Netto: 540,00 zł 499,00 zł
Brutto:664,20 zł 613,77 zł
Brutto:
Wszystkie anteny RFSpin wykonane są z aluminium i poddane procesowi pasywacji co zapewnia wysoką odporność na czynnik zewnętrzne oraz korozję. Urządzenie dostarczane w dedykowanej obudowie, wraz z indywidualną kalibracją i standardowym uchwytem montażowym.
Antena DRH50 łączy w sobie niewielkie wymiary z dużą dokładnością i doskonałymi parametrami elektrycznymi.
| Zakres częstotliwości | 4.5-50GHz |
| VSWR maxymalny | 1.55 |
| VSWR średni | 1.25 |
| Impedancja | 50Ohm |
| Złącze | 2.40mm (żeńskie) |
| Moc (praca ciągła/szczytowa) | 10W/20W |
| Współczynnik antenowy | 36-49dB/m |
| Polaryzacja | Liniowa |
| Długość | 43,6mm |
| Szerokość | 60mm |
| Głębokość | 37,7mm |
| Masa | 0,07kg |
| Temperatura pracy | 0°C - +50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C - +70°C |
| Flansza montażowa | Adapter z gwintem wewnętrznym ¼ cala, dostarczany z anteną |
Karta katalogowa
Dane kontaktowe producenta
RFSPIN
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU












