Kontakt

tel. 77 54 66 644
info@shop.signalsolutions.plNetto: 540,00 zł 499,00 zł
Brutto:664,20 zł 613,77 zł
Brutto:
Netto: 790,00 zł 649,00 zł
Brutto:971,70 zł 798,27 zł
Brutto:
Netto: 270,00 zł 189,00 zł
Brutto:332,10 zł 232,47 zł
Brutto:
Netto: 649,00 zł 519,00 zł
Brutto:798,27 zł 638,37 zł
Brutto:
Netto: 124,00 zł 89,00 zł
Brutto:152,52 zł 109,47 zł
Brutto:
Netto: 5 990,00 zł 4 990,00 zł
Brutto:7 367,70 zł 6 137,70 zł
Brutto:
Netto: 899,00 zł 799,00 zł
Brutto:1 105,77 zł 982,77 zł
Brutto:
Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
Brutto:1 758,90 zł 1 217,70 zł
Brutto:
Wszystkie anteny RFSpin wykonane są z aluminium i poddane procesowi pasywacji co zapewnia wysoką odporność na czynnik zewnętrzne oraz korozję. Urządzenie dostarczane w dedykowanej obudowie, wraz z indywidualną kalibracją i standardowym uchwytem montażowym.
Antena DRH50 łączy w sobie niewielkie wymiary z dużą dokładnością i doskonałymi parametrami elektrycznymi.
| Zakres częstotliwości | 6-67GHz |
| VSWR maxymalny | 1.9 |
| VSWR średni | 1.35 |
| Impedancja | 50Ohm |
| Złącze | 1.85mm (żeńskie) |
| Moc (praca ciągła/szczytowa) | 5W/10W |
| Współczynnik antenowy | 38,5-50,5dB/m |
| Polaryzacja | Liniowa |
| Długość | 32,7mm |
| Szerokość | 48,5mm |
| Głębokość | 32mm |
| Masa | 0,050kg |
| Temperatura pracy | 0°C - +50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C - +70°C |
| Flansza montażowa | Adapter z gwintem wewnętrznym ¼ cala, dostarczany z anteną |
Karta katalogowa
Dane kontaktowe producenta
RFSPIN
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU













