Kontakt

tel. 77 54 66 644
info@shop.signalsolutions.plNetto: 1 430,00 zł 990,00 zł
Brutto:1 758,90 zł 1 217,70 zł
Brutto:
Netto: 1 640,00 zł 890,00 zł
Brutto:2 017,20 zł 1 094,70 zł
Brutto:
Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
Brutto:2 017,20 zł 1 217,70 zł
Brutto:
Netto: 790,00 zł 649,00 zł
Brutto:971,70 zł 798,27 zł
Brutto:
Netto: 6 990,00 zł 5 990,00 zł
Brutto:8 597,70 zł 7 367,70 zł
Brutto:
Netto: 540,00 zł 499,00 zł
Brutto:664,20 zł 613,77 zł
Brutto:
Wszystkie anteny RFSpin wykonane są z aluminium i poddane procesowi pasywacji co zapewnia wysoką odporność na czynnik zewnętrzne oraz korozję. Urządzenie dostarczane w dedykowanej obudowie, wraz z indywidualną kalibracją i standardowym uchwytem montażowym.
Antena QRH0140 łączy w sobie niewielkie wymiary z dużą dokładnością i doskonałymi parametrami elektrycznymi.
| Zakres częstotliwości | 1-40GHz |
| VSWR maxymalny | 65 |
| VSWR średni | 1.6 |
| Impedancja | 50Ohm |
| Złącze | 2x 2.90mm (żeńskie) |
| Moc (praca ciągła/szczytowa) | 20W/40W |
| Współczynnik antenowy | 35-70dB/m |
| Izolacja portu |
-30dB |
| Polaryzacja | Podwójna liniowa/kołowa (hybrydowa) |
| Długość | 54mm |
| Szerokość | 69mm |
| Głębokość | 54mm |
| Masa | 0,05kg |
| Temperatura pracy | 0°C - +50°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C - +70°C |
| Flansza montażowa | Adapter z gwintem wewnętrznym ¼ cala, dostarczany z anteną |
Karta katalogowa
Dane kontaktowe producenta
RFSPIN
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU










